ثبت نام

فراموشی رمز عبور

ارسال مجدد ایمیل فعالسازی

جلسه اعضای هیات مدیره انجمن صنفی ایران با آقای اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی

تشکیل کارگروهی با حضور معاون محترم وزارت راه و شهرسازی با همراهی کمیته هوانوردی انجمن صنفی ایران

جلسه ی مشترکی روز چهارشنبه 8 اسفندماه در دفتر جناب آقای اسلامی وزیر محترم راه و شهرسازی با حضور آقایان عابدزاده ریاست سازمان هواپیمائی کشوری ، آدم نژاد معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی ، دهقان معاون هوانوردی و امور بین الملل و اعضای هیات مدیره انجمن صنفی ایران تشکیل گردید .

در ابتدای جلسه آقای رفیعی رئیس هیات مدیره انجمن صنفی ایران گزارش مفصلی از وضعیت اقتصادی جامعه ، شرایط کاری و تعدیل نیروی دفاتر ارائه دادند ، در ادامه اعضای هیات مدیره مطالبی در خصوص نحوه قراردادهای ایرلاینها ، روشهای دریافت ضمانت نامه ها از دفاتر ، سایتهای فروش آنلاین و . . . مطرح نمودند و با رئیس و معاون سازمان هواپیمائی کشوری در خصوص موارد مطروحه تبادل نظر کردند .

جناب آقای اسلامی وزیر راه و شهرسازی ضمن خوشامدگوئی به حضار از تشکیل جلسه ابراز خرسندی نموده و اظهار داشتند که ارتباط با وزارت حفظ شود و تشکیل این جلسات ادامه داشته باشد .

وزیر راه و شهرسازی گفتند : دفاتر رکن اساسی صنعت گردشگری هستند .

وی تاکید فراوان به رونق صنعت هوانوردی و ایجاد برنامه های جدید با شرایط موجود جامعه داشتند .

در انتهای جلسه تصمیم به تشکیل کارگروهی با حضور معاون وزارت راه و شهرسازی گرفته شد و قرار بر این شد که مصوبات جلسه که به شرح ذیل می باشد در این کارگروه با همراهی کمیته هوانوردی انجمن صنفی ایران پیگیری گردد .

مصوبات جلسه :

ـ مالیات

ـ سایتهای فروش آنلاین

ـ اصلاح رویه صدور ضمانت نامه ها و قراردادهای ایرلاینها با دفاتر

ـ فروش مستقیم ایرلاینها به مسافر و ارائه تخفیفهای غیرعرف

ـ تنظیم مقررات قراردادهای چارتر بین ایرلاینها و دفاتر

تاریخ : 11 اسفندماه 1397